Aktualności

My w liczbach

W roku

2013

powstała nasza firma


Nasz zespół liczy

35

osób


Mówimy w

7

językach


Obsługujemy

1000

klientów rocznie


 

Indywidualne i profesjonalne podejście

Wiemy, że Twoje sprawy i problemy są dla Ciebie ważne, dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Zależy nam na tym, byś poczuł się w Polsce mile widziany. Profesjonalizm, doświadczenie i otwartość na potrzeby innych to coś, co nas wyróżnia na tle konkurencji.

Kompleksowość świadczonych usług

Możesz liczyć na naszą pomoc w takich kwestiach jak nadanie obywatelstwa, legalizacja pobytu, uzyskanie zezwolenia na pracę oraz we wszystkich sprawach związanych z rozpoczęciem życia w Polsce. Daj nam znać, co możemy dla Ciebie zrobić, a na pewno nie zostawimy Cię bez pomocy!

Działamy zawsze zgodnie z prawem i...

Współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi prawnikami, a rozwiązując sprawy naszych klientów działamy zawsze w granicach prawa. Znajomość aktualnych przepisów i obowiązujących norm pozwala nam świadczyć wparcie na najwyższym poziomie!

Bez ukrytych kosztów

Na każdym etapie uczciwie informujemy klienta o tym, jak działamy i co możemy dla niego zrobić. Nie mnożymy kosztów, nie narażamy tych, którzy nam zaufali na niepotrzebne wydatki. Nie pobieramy prowizji, nie korzystamy również z pomocy pośredników, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić klientowi rzetelną i uczciwą wycenę naszych usług.

Klienci o nas